3com
11 فروردین 1402 - 15:54

امروز دنیا رو به دینداری و اسلام پیش می رود

امام جمعه موقت زاهدان گفت: امروز تمام جبهه کفر به دریوزگی افتاده و دنیا رو به دینداری و اسلام پیش می رود اما امپراتوری رسانه‌ای کفر تلاش می‌کند برعکس آن را نشان دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حجت‌ الاسلام علیرضا اصغری حسامیه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان اظهارداشت: همه جهان کفر دست به دست هم دادند تا ریشه جبهه مقاومت را بخشکانند غافل از اینکه خودشان در حال خشکیدن و اسلام هر روز در حال بالیدن است.

وی بیان کرد: دشمن اقدامات مختلفی مانند حمایت از تجزیه طلبان، حمایت از صدام، حمله شیمیایی، ترور دانشمندان هسته ای، نشانه رفتن پیشرفت های جامعه، مقابله با دانشمندان و دانشجویان و اخیرا نیز تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به مساله معیشت مردم می‌کند که باید مسوولان با حرکت جهادی و تلاش وافر در این زمینه اقدام کنند.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: مساله فرهنگ جایگاه ویژه و خاصی دارد اما با توجه به شرایط جامعه ۱۶ سال است که شعار سال بر محور اقتصاد بوده و امسال نیز توجه رهبر معظم انقلاب به همین مساله است زیرا دغدغه ایشان برای آحاد جامعه و معیشت مردم هست که باید به صورت ریشه‌ای حل شود.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تاکید بر مردمی سازی اقتصاد، حمایت از شرکت های دانش بنیان و حمایت از نخبگان و اندیشمندان را دارند و در سخنرانی اول سال خود بر مشکلات جامعه، تصدی‌گری دولت، وابستگی به دلار، ضعف رشد اقتصادی، مشخص نبودن راههای مشارکت مردم در اقتصاد و کسری بودجه و راه بهبود معیشت اشاره کردند و در موضوع شعار سال از مسوولان خواستند تا راه‌های مشارکت مردم در مساله اقتصاد و تعصب ورزیدن مردم به کالای ایرانی را همواره مد نظر قرار دهند.

حجت الاسلام اصغری حسامیه گفت: امروز اقدام مسوولان در مقابل دشمنان جهاد است گرچه برخی از مسوولان در مقابل هجمه سنگینی که در برابر دین و ایران شده ساکت‌اند اما نباید اجازه داد دشمنان در مدیریت ایران اسلامی دخالت کنند زیرا مردم این مملکت به نظام جمهوری اسلامی رای دادند تا احکام اسلام را جاری کند و دشمنان اسلام امروز در زشت ترین و ضعیف ترین نقطه ایستاده و به فرموده رهبر انقلاب مانند کشتی تایتانیک در حال غرق شدن هستند.

وی ادامه داد: دشمن بسیار ضعیف است تا حدی که از روسری و چادر زنان و دختران ایرانی و حتی سرود سلام فرمانده فرزندان زیر ۱۰ سال این انقلاب وحشت کرده و به لرزه در می آید.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: امروز تمام جبهه کفر به دریوزگی افتاده و دنیا رو به دینداری و اسلام پیش می رود اما امپراتوری رسانه‌ای کفر تلاش می‌کند برعکس آن را نشان دهد.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1119641