3com
10 فروردین 1402 - 22:03

پلیس اماکن بوشهر ۲۰۰۰ بازدید از غذافروشی‌ها انجام داد

بوشهر- جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توجه به هم‌زمانی نوروز و ماه رمضان، پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان بوشهر برای حسن اجرای فعالیت غذافروشی‌ها، ۲ هزار بازدید داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سهام صالحی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران درباره فعالیت غذافروشی‌های استان بوشهر در ماه رمضان، گفت: با توجه به هم‌زمانی نوروز و ماه رمضان و حضور گردشگران در استان، واحدهای صنفی غذا فروشی برای فعالیت در ماه رمضان باید مجوز بگیرند و مقررات این ماه مبارک را رعایت کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: روش کار این واحدها در ماه رمضان روشن است و باید شیشه‌های درهای ورودی و پنجره‌ها را بپوشانند تا درون واحد در دید نباشد.

وی با اشاره به این‌که ۹۰ درصد غذافروشی‌های استان برای فعالیت در ماه رمضان مجوز گرفته‌اند، اضافه کرد: برای حسن اجرای فعالیت این واحدها، پلیس نظارت بر اماکن عمومی از آغاز ماه رمضان تاکنون ۲ هزار بازدید از رستوران‌ها و بیرون‌برهای استان بوشهر داشته است که کمتر از یک درصد تخلف دیده شد و تنها نیازمند تذکر بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر، همکاری میان نیروی انتظامی، صنف اغذیه‌فروشان و اتحادیه هتل‌داران را بسیار مناسب دانست و تأکید کرد: اگر تخلفی در فعالیت واحدهای غذا فروشی در ماه رمضان دیده شود، به‌سرعت پیگیری خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1118410